Неділя, 23 Червня

Спільні навчання росії і білорусі тривають на віддалі від кордону з Україною – ДПСУ

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Спільні російсько-білоруські навчання відбуваються на полігонах Республіки білорусь не поблизу кордону з Україною.

Про це повідомив речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко в ефірі національного телемарафону 12 грудня.

Демченко зазначив, що на даний момент ударного формування чи то підрозділів рф чи з долученням підрозділів білорусі немає.

Спільні навчання росіян і білорусів, які вже неодноразово продовжувалися в термінах, тривають вглибині території білорусі.

“На щастя, відбуваються вони не поряд із кордоном, вони мають місце на полігонах на території вглиб білорусі. За розвитком ситуації та діями (союзних військ –ред.) спостерігає наша розвідка, щоб розуміти, яку загрозу в подальшому вони можуть становити для нашої країни…

Немає такої загрози, що “сьогодні вже відбулося б якесь вторгнення на будь-якому напрямку”. Але, звісно, ми мусимо бути готові до всього, укріплення (українських позицій) відбувається по всій протяжності кордону з білоруссю”.

Нагадаємо, Інститут вивчення війни (ISW) переконаний, що вторгнення білоруської армії в Україну надзвичайно малоймовірне.

На території білорусі використовуються потужні засоби радіолокаційної боротьби, аби ускладнити Україні роботу зі спостереження за кордоном, а також для провокацій проти Сил оборони нашої країни.