Вівторок, 27 Лютого

Спартц зробила нову заяву: тепер прямо закликає Єрмака подати у відставку

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Вікторія Спартц знову взялася за звинувачення Андрія Єрмака. Цього разу американська конгресвумен закликала керівника Офісу Президента піти у відставку, пише 24 Канал.

Політикиня заявила, що Київ на чолі з Єрмаком зараз “грає у політику”. Також Спарцт обурилася, що глава ОП почав проти неї “наклепницьку кампанію”.

Якби пан Єрмак був державним діячем, як людина з і без того сумнівною репутацією, він би пішов у відставку цієї зими, після того, як запевнив українське керівництво, що ніякого нападу з боку Росії не буде, що знизило готовність України, – заявила конгресвумен.

Вона зазначила, що “ніколи не пізно вчинити правильно”, тобто піти у відставку вже.

Політикиня запевнила, що не має ніяких політичних інтересів у цій темі. Мовляв, такі звинувачення щодо неї можуть поширювати лише ті люди, які не розуміються на американській виборчій політиці. Спартц зазначила, що певний час намагалася вирішити питання Єрмака внутрішньо. Публічно вона заговорила про це через “серйозне занепокоєння”.

Також Спартц наголосила, що додаткова перевірка того, як Україна використовує американську допомогу, не затримає постачання зброї.

Навпаки, нинішня відсутність нагляду є фактором, що сприяє затримкам. Належний нагляд і матеріально-технічне забезпечення лише підвищать швидкість і ефективність, – зазначила політикиня.