Неділя, 23 Червня

Соціологи оприлюднили останні рейтинги кандидатів посаду голови Львівської ОТГ перед виборами

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

За тиждень до виборів чинний міський голова Львова Андрій Садовий залишається лідером симпатій серед виборців з результатом 41,5%. Його основний конкурент – нардеп і екс-голова ЛОДА Олег Синютка – заручився підтримкою 23,8% виборців.

Про це свідчать результати опитування, проведеного львівською соціологічною компанією Fama на замовлення ZAXID.NETОпитування проводилося 14-17 жовтня.

За два тижні, що минули з часу попереднього опитування, трійка лідерів не змінилася, а отримані результати коливаються у межах соціологічної похибки – Садовий втратив 1,2% (41,5%), Синютка піднявся на 3% (23,8%). Більш суттєве зниження рейтингу зафіксували у одного з лідерів ВО «Свобода» Руслана Кошулинського – з 16,3% до 11,7%.

Fama

Соціологи також змоделювали результати другого туру виборів мера Львова, який, судячи з теперішніх результатів, видається неминучим.

Якщо у другому турі зустрінуться Андрій Садовий і Олег Синютка, що більш ймовірно, результат буде 61,1% проти 38,9% на користь діючого мера. У цій парі кількість виборців, що обрали когось із кандидатів, становить 76,5%, не підтримали б жодного з кандидатів 9,6%; частка невизначеного електорату склала 12,9%, не підуть на вибори – 1,0%.

У випадку виходу у другий тур Руслана Кошулинського, Садовий перемагає з результатом 65,7% проти 34,3%. У цій комбінації загальна частка виборців, які обрали когось із кандидатів, склала 78,6%, не підтримали б жодного кандидата 9,3% виборців, 12,1% не змогли визначитися або не пішли би на вибори.

За результатами опитування на виборах до Львівської міськради виборчий бар’єр долають п’ять партій – «Європейська солідарність» (29,4%), «Самопоміч» (25,9%), «Свобода» (8,2%), «Варта» (7,8%) і «Голос» (5,9%).

Fama