Вівторок, 28 Травня

Сьогодні відкрили пряме авіасполучення Львів-Ольштин

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Сьогодні, 27 березня, відкрито авіасполучення Львів-Ольштин польським авіаперевізником LOT. Авіарейс буде двічі на тиждень – у вівторок та суботу в нічну пору, інформує прес-служба ЛМР.

«Дуже рада вітати усіх сьогодні. Дуже приємно те, що ми із сьогоднішнього дня будемо мати 7 напрямків на Польщу зі Львова. Це є дуже грандіозна подія, тому що ми заявляємо про те, що ми вже є частиною Європи. Наприклад, із Києва ми маємо тільки один напрямок із Жулян і це дуже великий знак.

Дуже приємно отримувати досвід від польських колег, тому що зі всіма керівниками польських аеропортів я вже давно знайома, буваємо на різних конференціях. І ми також 2 роки йшли до сьогоднішнього дня, щоб ці напрямки були відкриті. Я дуже рада, що наша загальна праця і спільне розуміння наших потреб ми привели до того, що сьогодні ми вже маємо відкриті нові маршрути.

Польща є учасником відкритого неба в Європі. Вони вже давно пройшли той шлях, коли розвивалися і коли вони збільшували свої рейси. Ми зараз ідемо по-їхньому шляху, і дуже приємно отримувати саме такий досвід і отримувати надійні рекомендації на нашому шляху розвитку.

Дуже приємно бачити сьогодні делегацію з Ольштина. Я дуже вдячна за співпрацю. Це напрямок ще потрібно розвивати. На жаль, на першому рейсі прибуло лише 33 пасажири, а від нас був лише 1 пасажир. Більше поляків їде до нас, ніж львів’яни знають про Ольштин», – зазначила Тетяна Романовська, генеральний директор Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького.

«Мені приємно привітати новий рейс з Ольштина. Мені приємно було перебувати в Ольштині кілька років тому. Тоді ми святкували річницю з дня народження Тараса Шевченка. І дуже приємно було, що є така дуже сильна українська громада. Думаю, що це такий потенціал, який ми можемо використати, щоб промувати цей рейс і для Львова, для України.

Ольштин має особливе історичне значення, такі правдиві історичні зв’язки. Ми мусимо це використати і промувати. З іншої сторони, Львів теж є містом відкритим для світу і кожного дня пані Тетяна і її колектив це підтверджують, і кожного дня маємо нові рейси. Але Польща для нас насправді є чимось особливим. Кожен, хто приїжджає до Львова, думає, що тут «так, як у нас».

Близько місяця тому ми зустрічались. Була організована така B2B-зустріч між туристичними організаціями з Польщі і Львова, щоб обмінятися контактами, налагодити ці зв’язки. Я думаю, що це є перший крок і справді ми мусимо просунути цей рейс, бо ви маєте те, чого не маємо ми. У Львові немає озер, немає річки. Думаю, є дуже великий потенціал, а тому просто мусимо працював, щоб це був популярний рейс в два боки», – додала Ліна Остапчук, директор Львівського конференц-бюро.

Літак стартуватиме зі Львова о 1.40 год., приземлення в Шиманах о 2.15 год. Старт із Шиман передбачено о 3.10 год., приземлення у Львові – о 5.35 год.

Більше інформації про авіапереліт до Львова можна знайти на сайті www.mazuryairport.pl

Ціна квитка в один бік – від 105 злотих.

Індивідуальні квитки можна бронювати на сайті www.lot.com/ua/uk