П’ятниця, 19 Квітня

Сьогодні у Львові розпочався веломарафон “Львівська Сотка. Осінь”

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

27 вересня на площі Ринок розпочалась одна з найбільших подій велосезону – веломарафон “Львівська Сотка. Осінь”. Учасники мають проїхати 92,1 км та фінішувати у селі Жирівка Пустомитівського району. Участь у марафоні беруть велосипедисти із різних міст України.

У попередні роки у марафоні брали участь до 1000 велосипедистів, однак через пандемію цьогоріч кількість учасників обмежили до 600.

Фото: Роман Балук / ЛМР

Фото: Роман Балук / ЛМР

Урочистий старт змагань відбувся у Львові на площі Ринок. Цього року у зв’язку з карантинними обмеженнями тут стартувала лише невелика частина велосипедистів. А безпосередньо перегони на час розпочались на кільцевій дорозі Львова. Тут учасники стартували кількома групами, аби уникнути масового скупчення людей.

Веломарафон проходить у два етапи за таким маршрутом:

І-етап (10.20−11.00): пл. Ринок — вул. Памви Беринди — просп. Свободи — вул. Академіка В. Гнатюка — вул. Листопадового Чину — пл. Святого Юра — вул. Митрополита Андрея — вул. Митрополита Ангеловича — вул. Героїв УПА — вул. Кульпарківська — вул. Кульпарківська (до межі міста).

ІІ-етап (13.30−21.00): Сокільники — Наварія — Пустомити — Липники — Милятичі – Вільховець — Бібрка — Стрілки — Стоки — Стрілки — Бібрка — Вільховець — Милятичі – Жирівка (фініш).

Як пояснюють організатори, «Львівська Сотка. Осінь» — це не змагання на час. Переможцем є кожен, хто фінішував, вклавшись у ліміт часу.

«Львівщина є столицею українського велоспорту. Змагання, що відбуваються у нас, завжди якісно вирізняються високим рівнем організації. Лише за останні два місяці ми провели чемпіонати України з велоспорту на треку, на шосе, юнацькі чемпіонати України, аматорські велоперегони європейського формату Gran Fondo Ukraine. Усе це сприяє не тільки вдосконаленню навичок наших велоспортсменів, а й розвитку внутрішнього туризму та формуванню позитивного іміджу Львівщини на міжнародній арені», — повідомив начальник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім‘як.