Неділя, 21 Квітня

Сьогодні на Львівщину привезуть тіло зaгиблoго авіакaтастрoфі літака АН-26 курсанта Віталія Вільхового

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Харкові прощаються із зaгиблим в авіакaтастрофі військового літака АН-26 курсантом з Львівщини Віталієм Вільховим. Він пoмер в лікарні незадовго після аварії, отримавши 90% опіків тіла.

Після цього його тіло привезуть на Львівщину. Похoрон відбудеться завтра, 30 вересня, у с. Волиця Сокальського району. Про це повідомляє ZAXID.NET.

Як повідомили у Сокальській райдержадміністрації, сьогодні, 29 вересня, у приблизний час з 13:00 до 16:00 буде доставлено тіло Віталія Вільхового в село Волиця Сокальського району.

Похорон відбудеться завтра, 30 вересня, о 12:00.

Сьогодні з Віталієм прощаються На Меморіалі слави у Харкові. Наразі серед усіх 26 зaгиблих вдалося ідентифікувати тіло лише Віталія, оскільки інші військові сильно обгоріли і їхні тіла мають пройти ДНК-експертизу.

Віталій Вільховий народився 27 червня 2000 року в місті Соснівка Сокальського району. У 2017 році закінчив військовий ліцей Героїв Крут у Львові. Під час навчання був заступником командира взводу. Після цього вступив у харківський університет Повітряних сил.

В авіакатастрофі зaгинув ще один уродженець Львівщини – 22-річний Ростислав Булій, родом із села Торчиновичі Старосамбірського району.