Сьогодні на Львівщині день замірів споживання електроенергії. Що це означає

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

20 лютого у Львові та області день замірів споживання електроенергії. Графіків відключень не впроваджують

У зв’язку із проведенням замірів та зважаючи на інформацію від НЕК “Укренерго” про споживання потужності, у понеділок у Львові та області електроенергію не вимикатимуть, відключення можливі лише у випадку аварійної ситуації.

Для чого потрібні виміри?

Завдяки цьому енергетики побачать, як використовують електроенергію споживачі, маючи постійний доступ до неї. Таке дослідження, яке називається режимним виміром, дозволяє визначити, скільки саме зараз споживає кожна область за умови нормальної роботи енергосистеми.

Вимірювання дадуть можливість НЕК «Укренерго» враховувати при встановлені лімітів релокацію підприємств, міграцію населення, фактичні зміни в загальному рівні й структурі споживання.

На що вплинуть результати вимірів?

Отримані результати, які враховуватимуть зміни у кількості населення та у розміщенні підприємств, дозволять НЕК «Укренерго» скоригувати обсяги лімітів для кожної області і забезпечити більш рівномірний розподіл наявної в системі потужності по регіонах.

До слова, заміри споживання не є чимось надзвичайним. Їх енергетики проводили кожного року і в мирний час, влітку та взимку — як правило, у грудні та червні (коли найдовша та найкоротша ніч відповідно). Цієї зими провести заміри в грудні не було можливості, зважаючи на постійні обстріли та дефіцит потужності.