Середа, 22 Травня

Сьогодні до Львова прибуде мандрівна статуя Діви Марії з Фатіми

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Сьогодні, 17 березня 2022 року, до львівського храму Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ, що на Сихові, прибуде мандрівна статуя Діви Марії з Фатіми. У храмі вона буде до квітня. Про це інформує «Духовна велич Львова», передає Твоє місто.

«Центр Святині Фатіми (Португалія) надає нам офіційну копію Статуї Фатімської Божої Матері, щоб у Її присутності просити перед Богом про захист та мир в Україні та в світі. Статуя Богородиці прямує саме до нашого храму Різдва Пресвятої Богородиці та перебуватиме тут з 17 березня по 15 квітня 2022року», – цитує речника храму видання.

Помолитись біля мандрівної статуї можна уже сьогодні. О 13.00 у храмі Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ відбудеться Божественна Літургія.

Додамо, що як пише Vaticannews перша мандрівна статуя Фатімської Богородиці була вирізьблена за вказівками сестри Лусії, найстаршої з пастушків, яким являлась Пречиста Діва Марія 1917 р., та 13 травня 1947 року увінчана золотою короною. Сталося так, що 1945 року, незабаром після закінчення Другої світової війни, один парох у західному Берліні запропонував, щоб статуя Фатімської Матері Божої відвідала всі столиці і єпископати Європи аж до кордону з Росією.

Виготовлена за вказівками сестри Лусії статуя від того часу побувала в 64 країнах світу, несучи послання миру й Божої любові. Згодом, щоб задовольнити численні прохання з усього світу, виготовлено й посвячено ще декілька копій першої мандрівної статуї. У 2000 році було прийнято рішення залишити першу мандрівну статую у Фатімському санктуарії, який вона залишає лише за особливих нагод, якою була, зокрема, зустріч молоді в Панамі на початку 2019 року.

Нагадаємо, що Папа Франциск закликав припинити вбивство невинних в Україні, зосередитися на переговорах і гарантувати дієві та безпечні гуманітарні коридори. Такі слова очільник Ватикану проголосив у своїй сьогоднішній публічній промові, 13 березня, у річницю його обрання на престол.