Вівторок, 21 Травня

SoftServe запускає безкоштовний ІТ-курс для ВПО, які переїхали на Львівщину

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

ІТ-компанія SoftServe оголошує про старт курсу з основ ІТ для українців з постраждалих громад, які наразі живуть у Львівській області. Безкоштовне навчання триватиме 2 місяці, його зможуть пройти 150 людей. Навчання розпочнеться вже цього тижня. Охочих закликають реєструватися, повідомляє Пресслужба ЛМР.

Львівщина – один з регіонів, який прийняв найбільше внутрішньо переміщених осіб (ВПО) з початку повномасштабного вторгнення. У зв’язку з цим SoftServe проводить набір на курс з основ ІТ для українців, які переїхали на Львівщину з постраждалих від російського вторгнення громад.

Реєстрація відбувається через партнерські організації, зокрема, Благодійну організацію «Міжнародний фонд охорони здоров’я та навколишнього середовища «Регіон Карпат» (NEEKA).

«Ми продовжуємо нашу освітню ініціативу EmpowerU, в межах якої цього року стартує вже другий набір в Україні. Завдання нашої програми – допомогти співгромадянам, що опинилися у складних життєвих ситуаціях, і дати їм можливості для нового старту», — коментує Марія Кучеренко, директорка з корпоративної репутації та CSR у SoftServe.

Навчання розпочинається цього тижня і триватиме 2 місяці. У межах курсу учасники отримають базові знання про різні напрямки в ІТ та зможуть попрактикуватися на воркшопах з розробки та тестування. Курс створений з урахуванням багаторічного досвіду SoftServe Academy та передбачає доступ до додаткових навчальних ресурсів, спільноту однодумців та підтримку від менторів. Крім цього, учасники додатково зможуть пройти тренінги з розвитку soft skills.

Це вже другий набір на навчальний курс в межах програми EmpowerU. Попередній відбувся в травні 2023 року спільно з Veteran Hub для ветеранів/ветеранок та членів їхніх сімей, на який зареєструвались 237 осіб: 25% – ветерани/ветеранки та 60% – члени їхніх родин. 40 випускників, що успішно завершили курс, мають змогу продовжити безкоштовне навчання в SoftServe Academy.

EmpowerU – це глобальна освітня ініціатива SoftServe, що полягає у проведенні безоплатних навчальних ІТ-курсів для спільнот, які потребують додаткової підтримки. Ініціатива стартувала у квітні цього року та охоплює Україну, Польщу, Румунію, Болгарію, Мексику та Колумбію. Головна мета ініціативи EmpowerU – надати рівні можливості для всіх, хто хоче навчатись та мріє про кар’єру в ІТ.