SoftServe тa ЛНУ iм.І.Фрaнкa зaпyскaють бaкaлaврськi прoгрaми, щo дoзвoлять пoєднaти навчання і роботу

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Компанія SoftServe спільно з Львівським національним університетом ім. Івана Франка хочуть наблизити систему освіти до потреб випускників та ринку праці. Із вересня в закладі стартують унікальні програми з дуальною формою навчання, в межах яких студенти навчатимуться та працюватимуть одночасно. Про це повідомляє пресслужба ЛМР.

За даними опитування випускників, які університет проводив у 2020 році, 69,5% студентів Франкового вишу почали працювати ще під час навчання, з них – 26,4% – на третьому курсі, а 21,5% – на другому. Серед найпопулярніших причин, які мотивують студентів шукати роботу під час навчання, – можливість здобути максимум практичних знань та прагнення фінансової незалежності.

Особливості спільних програм:

  • Поглиблене навчання протягом 1 та 2 курсу. 25-50% від усіх навчальних дисциплін для 1 та 2 курсу дуальних програм – оновлені ІТ-спеціалістами SoftServe спільно з викладачами університету.
  • Протягом 1 та 2 курсу на дуальних програмах також проводитимуть мотиваційні лекції, воркшопи та презентації технологій та ІТ-професій, аби студенти могли краще ознайомитись та обрати для себе майбутню спеціалізацію.
  • Навчання в компанії протягом 3 та 4 курсу. Протягом 3 та 4 курсу, теоретична частина навчання відбуватиметься в університеті, а практична частина – у компанії. Кількість оновлених навчальних дисциплін – 50-70%. Усі лабораторні роботи та семінари трансформуються у роботу над реальними проєктами в SoftServe. Студенти не лише працюватимуть пліч-о-пліч з ІТ-спеціалістами, а також оцінюватимуться на рівні з працівниками компанії. Оцінки результативності роботи студентів передаватимуться університету.
  • Кожен студент може обрати для себе додаткові технічні курси від експертів компанії, аби поглибити свої знання мов програмування та інструментів їх застосування.

Як потрапити на спільні програми:

У вересні навчання дуального формату розпочнеться на двох факультетах ЛНУ ім.І.Франка – Факультет електроніки та комп’ютерних технологій (програма Computer Science) і Факультет прикладної математики (програма Computer Science). Набір на програми розпочнеться 14 липня і триватиме до 23 липня, програми з унікальною формою навчання – доступні для кожного.

Деталі щодо вступу на програми – за посиланнями:

Для довідки

SoftServe – найбільша глобальна ІТ-компанія з українським корінням, що працює у галузі розробки програмного забезпечення та надання консультаційних послуг. Близько 10 000 співробітників працюють у 38 офісах, що розміщені від Сан-Франциско до Сингапуру. Головні офіси компанії розташовані у Львові та Остіні (штат Техас, США). Розробницькі центри компанії – у Львові, Києві, Дніпрі, Харкові, Рівному, Івано-Франківську, Чернівцях, Софії (Болгарія) та Вроцлаві, Білостоку, Глівіце та Варшаві (Польща).