SoftServe купить 29 швидких для військових з нагоди свого 29-річчя

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Із нагоди свого 29-річчя українська ІТ компанія SoftServe закупить 29 автомобілів швидкої допомоги для фронту

Про це повідомляє пресслужба компанії, передає “Еспресо.Захід“.

Швидкі закуповують у Німеччині, Франції, Великій Британії та Нідерландах. Консультують волонтерів SoftServe щодо необхідного медичного обладнання українські лікарі, а також закордонні, зокрема з Нідерландів та Німеччини. Перші 8 швидких уже готові відправитися у гарячі точки фронту. Вони споряджені дефібриляторами, моніторами пацієнта, апаратами штучної вентиляції легень та необхідними медикаментами. Також найближчим часом закуплять та обладнають решту швидких – ще 21 машину.

Додатково до коштів, виділених компанією для придбання автівок, працівники компанії за два тижні пожертвували ще 2 мільйони гривень до корпоративного благодійного фонду “Відкриті очі – ці кошти також підуть на медичну допомогу для фронту.

“Щодня на війні сотні наших захисників зазнають поранень. Їхнє життя залежить від того, як швидко їм зможуть надати допомогу та доправити до лікарні або польового госпіталю. SoftServe у липні виповнилося 29 років, і замість гучних святкувань, компанія виділила гроші на те, що зараз справді важливо – порятунок наших захисників”, – пояснює директорка благодійного фонду “Відкриті очі” Вікторія Міщук.

Закупівля карет швидкої допомоги відбувається в межах ініціативи “1000 автомобілів свободи”.