Собор Святого Юра в м. Львові реставрують за 12 млн

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

У Львові за 12 мільйонів гривень відреставрують Собор Святого Юра. Про це йдеться у системі публічних закупівель Prozzoro.

Згідно з інформацією, управління капітального будівництва Львівської ОДА має намір укласти угоду з Колективним підприємством “Центр комплекс” Львівської обласної асоціації інвалідів Всеукраїнської організації інвалідів “Союз організацій інвалідів України” на загальну суму 12139669 грн на проведення робіт на території Архикатедрального Собору святого Юра у Львові.

Проект реставрації та реабілітації (ревалоризації) об’єктів комплексу пам’ятки архітектури національного значення XVIII ст. ох. №376 Архикатедрального Собору Святого Юра в м. Львові передбачає впорядкування території горішнього і долішнього подвір’їв, реставрація дзвіниці, брам та огорожі, завершення реставрації Митрополичих палат, влаштування об’їзду північного і західного корпусів капітули.

Нагадаємо, на реставрацію та реабілітацію собору святого Юра виділено майже 40 млн грн. У вересні виконком Львівської міської ради передав обласній адміністрації функції замовника робіт. Як пояснила тоді директорка департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради Ірина Маруняк, кошти на ці роботи виділені з державного бюджету.

Share.