Четвер, 13 Червня

Сміттєпереробний завод у Львові збудований на 37,7 %

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові триває будівництво сміттєпереробного заводу. Вже виконали більше третини робіт. Майбутній механіко-біологічний комплекс перевантаження та переробки твердих побутових відходів зможе переробити 250 тис. тонн відходів на рік. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

Зараз облаштували фундамент під стіни комплексу. Для цього забили майже півтори тисячі палі та завершують встановлення фундаментних ростверків та стаканів. Зводять стіни заводу: збірні залізобетонні колони для влаштування стін встановлені практично повністю — 90%. Вже є 110 колон з 128 запроектованих. Сендвіч-панелі стін монтувати планують з серпня.

Триває зведення біологічної частини заводу.

“Стіни для 24 камер біосушіння звели на 82%. У механічній частині повністю облаштували підпірні стіни. Працюють також над дахом. Уклали договір на постачання матеріалів, закупили метал, який монтуватимуть з початку серпня до кінця жовтня. Триває облаштування технологічного приямку для конвеєрів — основи котловану. У липні-серпні його мають почати бетонувати”, — йдеться у повідомленні.

Вже погодили кінцевий перелік виробників і постачальників обладнання для комплексу. Його доставлять у січні 2024 року, роботу планують розпочати у на лютому-березені 2024 року.

“Ми продовжуємо працювати над реалізацією цього важливого екологічного проєкту і докладаємо всіх зусиль, аби до кінця року завершити будівельну частину робіт і вже наступного року розпочати монтаж обладнання, введення в експлуатацію і прийом відходів”, — каже директор ЛКП “Зелене місто” Тарас Калужний.

На сміттєпереробному заводі планують створити 184 робочих місця. Керівний склад заводу навчатиметься у Польщі.