Субота, 25 Вересня

Сміттєпереробний завод у Львові мають почати будувати вже цього року

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Вартість заводу попередньо оцінюють у 23 млн євро, пише Tvoemisto.tv.

Будівництво львівського сміттєпереробного заводу мають розпочати вже цього року. Про це під час брифінгу повідомив директор ЛКП «Зелене місто» Вадим Ноздря.

Після того, як міська рада отримала вискновок Мінекології про безпечність мабутнього комплексу на Пластовій, за словами Вадима Ноздрі, проект комплексу відправлять на доопрацювання за рекомендаціями міністерства. Зокрема на території заводу необхідно розташувати додаткові очисні споруди. Потім проект має пройти державну експертизу.

«Отримати всі необхідні документи та надати їх, щоб отримати дозвіл у ДАБІ на початок робіт плануємо у вересні», – сказав Вадим Ноздря.

Водночас триває другий етап тендеру на визначення підрядника, який проводить ЄБРР. Наразі визначили п’ять компаній та перевіряють їх документацію. Визначити фірму, яка будуватиме завод, планують також до вересня. Вартість заводу попередньо оцінюють у 23 млн євро.

Сміттєпереробний комплекс у Львові передбачатиме сортування та компостування сухих і вологих відходів, вторинної сировини, окремі майданчики для збору електроніки, великогабаритного й будівельного сміття.

Вікторія Ейсмунт Tvoemisto.tv

Share.