Понеділок, 4 Березня

Служба безпеки України викрила «мишей», які «з’їли» зерно із Держрезерву

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

СБУ викрила високопосадовця однієї із Хлібних баз Держрезерву, який створив умови для розкрадання понад тисячі тонн державних запасів зерна.

Про це інформує пресслужба СБУ.

За попередніми даними слідства, посадовець намагався налагодити схему незаконної реалізації держрезервів зерна афілійованим комерційним структурам. Для цього фігуранти підробили документи щодо нібито відвантаження пшениці для зберігання на складах Хлібної бази.

До оборудки він залучив представників кримінальних кіл РФ.

Правоохоронці затримали його разом із спільником-росіянином під час одержання мільйона гривень хабара за реалізацію 1300 тонн пшениці на загальну суму 8 мільйонів гривень.

Фото СБУ

Фото СБУ

Фото СБУ

Нагадаємо, зі складів Держрезерву вкрали зерна на суму 800 мільйонів гривень, яке передбачалося для форс-мажорних ситуацій в країні.

“Недостача майже 2700 вагонів зерна, яке повинно знаходитися на зберіганні у Держрезерві. Сума збитків – більше 800 мільйонів гривень. Лише зі складів територіальної структури Держрезерву у Тернопільській області, звідки я родом, зникло пшениці, яка помістилася б у 150 вагонів-зерновозів”, – повідомив радник міністра внутрішніх справ Михайло Апостол.