Слуга народу з Буковини хоче скасувати українську мову у сфері обслуговування

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Колишній соратник Садового і народний депутат від “Слуги народу” Георгій Мазурашу ініціює збір підписів про скасування базової норми закону про мову. Ця норма гарантує кожному надання послуг українською

Відповідну інформацію соцмережі оприлюднив народний депутат Володимир В’ятрович, передає “Еспресо.Захід“.

“Як можна назвати народного депутата, який пропонує позбавити українців права на обслуговування українською мовою у власній країні? Поплічником ворога? Корисним ідіотом? І чи має такий депутат нести принаймні політичну відповідальність?”, – написав Володимир В’ятрович.

Мазурашу, який обирався по округу у Чернівецькій області, збирає підписи колег під законопроєктом про скасування базової норми закону про мову, яка гарантує кожному надання послуг українською. Як додав В’ятрович, Мазурашу вистачає нахабства назвати це законопроєктом про “підвищення комфортності обслуговування населення”.

“Ми добре пам’ятаємо цей “комфорт” із часів Януковича з Азаровим і Ківалова з Колесніченком. Не можна ставитися до таких українофобських кроків як до девіації окремого депутата. Сам факт появи в парламенті подібних законопроєктів є ненормальним, дискредитує українську владу й вимагає публічної оцінки.

Перш за все – з боку монобільшості, раз уже вона вважає за необхідне тримати с своїх лавах такого цінного кадра”, – наголосив Володимир В’ятрович.

До слова, сам Мазурашу на своїй сторінці написав – не допомагати ворогам розхитувати Україну зсередини.

“Емоції не мають переважати над розумом. Не допомагайте ворогам розхитувати Україну зсередини. Поважайте право кожного на позицію, на свій вибір, тоді буде ОК”, – зазначив той.