Понеділок, 24 Червня

“Слуга народу” Тищенко відправився у Таїланд, нібито для зустрічі з українською громадою

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Народний депутат “Слуги народу” Микола Тищенко на 11 місяці повномасштабного вторгнення Росії в Україну запланував у Бангкоці зустріч українською громадою. Про це повідомила пресслужба посольства України у Таїланді.

“Посольство запрошує на зустріч з народним депутатом України 9-ого скликання Миколою Тищенком для обговорення питань покращення взаємодії з представниками української громади в Королівстві Таїланд”.

Зустріч запланована на п’ятницю 27 січня в готелі “Novotel” у столиці Таїланду Бангкоці.

Нагадаємо, за рішенням РНБО народні депутати та інші чиновники зможуть покидати територію країни під час воєнного стану виключно у службові відрядження.

Тищенко з початку повномасштабного вторгнення перебував на Закарпатті. Влітку його звільнили з посади голови Закарпатської обласної організації “Слуги народу” через погану репутацію.

Одіозний нардеп також часто піариться за рухунок фото у тактичному одязі зі звільнених українськими захисниками територій. Щоправда через, щонайменше кілька тижнів після деокупації.

Також він відомий тим, що влаштував вечірку під час карантину в ресторані готелі Fairmont на честь дня народження своєї дружини.