П’ятниця, 24 Травня

“Слуга народу” Бужанський розповів, що на нього напали “40 осіб із яйцями”

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Народний депутат від “Слуги народу” Максим Бужанський заявив, що його закидали яйцями.

Це сталося нібито після того, як політик вийшов із ефіру на одному з телеканалів напередодні.

“О 16 годині мене попередили, що готується провокація, після вечірнього ефіру “Народ Проти”. І справді, о 0 годин 30 хвилин натовп персонажів, осіб 35-40, з битами, які представилися ветеранами полку Азов, і прибули на автомобілях АА1154 ХІ Mitsubishi L200 чорний, АА0714 ХА білий Мерседес Sprinter, за допомогою декількох яєць здобула переконливу перемогу над моїм костюмом.

Не особливо вражений, костюмів у мене явно більше, ніж у них яєць, я маю на увазі, у мене одного, ніж у них всіх, сорока, разом узятих”, – написав нардеп.

Також Бужанський зазначив, що “переживає, чи не злякалися хлопці”. “Все ж чотири десятки, ось так взяли, і зважилися на такий відчайдушний крок. Руслан Георгійович, але вам же це все одно не допомогло, вірно?”, – додав він, ймовірно, маючи на увазі звільненого генпрокурора Руслана Рябошапку.

“Я не викликав поліцію… Відчуваю себе чудово, але дуже хочу їсти. Не їв з учорашнього ранку. Костюм, боюся, що отримав ушкодження, несумісні з експлуатацією надалі. Було 40 осіб, у яких було кілька яєць. Тепер вони 40 осіб без яєць”, – заявив Бужанський.

Макс також гаписав, що не став викликати поліцію після того, як його вчора закидали яйцями