П’ятниця, 2 Грудня

Слідом за Вакарчуком: MELOVIN заспівав на вокзалі у Львові

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Після перших вибухів у Києві MELOVIN з командою перебрався до Львова. Ледь не щодня він розсилає гуманітарну допомогу по всій країні, а в понеділок ввечері, 21 березня, виступив на залізничному вокзалі.

Він планував приїхати до Львова з концертом 3 березня, але захід скасували через повномасштабну війну в Україні. Тож артист заспівав не тільки для фанів, а й для вимушених переселенців, які знайшли прихисток у місті Лева. Міні-концерт він влаштував на головному залізничному вокзалі.

“У Львові заспівали на центральному вокзалі на підтримку всіх, хто вимушений був тікати від обстрілів, залишати свої домівки від “рузькіх асвабадітєлєй”. “Музики зараз так не вистачає”, – сказала мені жіночка зі сльозами на очах. Сумних, але сповнених віри”, – розповів MELOVIN.

Він проникливо виконав гімн України, хіт Скрябіна “Спи собі сама” та свої пісні – “З тобою, зі мною, і годі”, “І кров кипить”, Under The Ladder, з якою представляв Україну на Євробаченні-2018, “Не зволікай”, котру написав вже у Львові, та інші.