Понеділок, 4 Березня

SkyUp скасовує два напрямки зі Львова із 5 липня

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Авіакомпанія SkyUp Airlines скасовує польоти зі Львова до Харкова та Києва із 5 липня.

Про це повідомила прес-служба авіакомпанії.

У компанії повідомили, що українці готові літати за тарифами в ціновому діапазоні 500-800 грн.

“Запуск таких рейсів для нас можливий при повноцінному відновленні міжнародної польотної програми. Адже недоотримані кошти на внутрішніх рейсах компенсуються за рахунок міжнародних напрямків. Однак на сьогодні міжнародна програма відновлюється лише за трьома напрямками.  Авіакомпанія тільки розпочинає виконання чартерних програм до Туреччини  та Єгипту, а також регулярних рейсів до Албанії. Подальші плани по відновленню міжнародної польотної програми залежать від розвитку ситуації з поширенням  пандемії.

Ми відмічаємо, що українці готові літати за тарифами в ціновому діапазоні 500-800 грн. SkyUp працює за лоукост-моделлю і може забезпечувати лише певний відсоток квитків за ціною на рівні 500 грн. Зберігати таку вартість на всьому рейсі неможливо, оскільки ПДВ, що входить до її складу, суттєво збільшує собівартість рейсу. Таким чином ми спостерігаємо  наступну тенденцію: коли в системі залишаються дорожчі квитки, попит на рейс знижується. Відповідно, завантаженість рейсу зменшується. “, – йдеться у повідомленні.

Перевізник повідомив, що польоти Київ – Львів – Київ скасовуються з 06.07 до 15.09, а Харків – Львів – Харків з 05.07 до 15.09.

Всі пасажири, які придбали квитки на вищезазначені рейси, отримають відшкодування вартості квитків автоматично. Відшкодування передбачає грошове повернення повної вартості квитка на банківську карту протягом тижня. Також авіакомпанія надішле на електронну пошту промокод на 10%-ву знижку на наступну покупку квитків або послуг на сайті skyup.aero. Додатково звертатися до авіакомпанії  із запитом на повернення не потрібно.