Скільки добровольців на Львівщині подали заявку до «Гвардії наступу»

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На Львівщині завершується набір до лав «Гвардії наступу». Це кампанія з формування нових бригад для захисту України. Як повідомив Tvoemisto.tv перший заступник голови Львівської ОВА Андрій Годик, у області через ЦНАПи понад 1100 добровольців подали заявки, а онлайн – більше, ніж 2000.

«Подання заявок змінювалось упродовж періоду. На початку кампанії найбільше подавали до Національної поліції – до лав бригади «Лють», а вже в кінці – до Держприкордонслужби. Однак кінцеві результати будуть відомі вже 1 квітня», – сказав він.

Зазначимо, усі охочі приєднатися до лав «Гвардії наступу» можуть подати заяву до 1 квітня. Це можна зробити через сайт або в найближчому Центрі надання адміністративних послуг.

Раніше в ефірі національного телемарафону заявив речник Національної гвардії України Руслан Музичук казав, що за два місяці МВС отримало понад 35 тисяч звернень від громадян. З них понад 16 тисяч заявок було подано до підрозділів Нацгвардії. Станом на зараз у військові частини направлено вже понад 10% добровольців. Крім того, в МВС не виключають, що через велику активність з боку добровольців формування штурмових бригад «Гвардія наступу» проводитимуть і після 1 квітня.

Загалом кампанія «Гвардія наступу» базується під структурами, що підпорядковані Міністерству внутрішніх справ (Нацполіція, Нацгвардія, Державна прикордонна служба). Зокрема, Нацгвардія пропонує п’ять штурмових бригад, а Держприкордонслужба і Нацполіція – по одній.