Понеділок, 11 Грудня

Скандальна церква московського патріархату на Сихові переходить до ПЦУ

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Сихівська парафія УПЦ московського патріархату вирішила перейти до Православної церкви України. Про це йдеться у розпорядженні голови Львівської обласної військової адміністрації Максима Козицького від 6 липня, пише Львівський портал.

Цим розпорядженням глава області дає старт реєстрації статутів кількох релігійних громад. Серед них – внесення змін до вже існуючого статуту Релігійної громади Української Православної Церкви Сихівського району м. Львова.

Йдеться про парафію саме московського патріархату – церкву святого рівноапостольного князя Володимира УПЦ МП на проспекті Червоної Калини, 89. Довкола неї ще з 90-х років не вщухав земельний скандал, а з початком повномасштабної війни росії проти України невідомі розмальовували храм написами «Дім путіна» та «чорти ФСБ», а нещодавно він ще й горів.

Тепер статут цієї громади московського патріархату мають мають зареєструвати у новій редакції як статут релігійної організації «Релігійна громада Львівсько-Сокальської єпархії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) парафії святого Володимира у Сихівському районі міста Львова».

Таким чином скандальна церква московського патріархату на Сихові офіційно перейде до Православної церкви України.