Вівторок, 27 Лютого

Скандальна «Міс Львів 2018» під час війни рекламує російський одяг

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Володарка титулу «Міс Львів 2018» та віцеміс «Україна Всесвіт» 26-річна Наталія Болюх під час війни рекламує російський магазин одягу. Відповідна публікація з’явилася у її Instagram.

Зазначимо, що білявка зі Львова вже не вперше потрапляє у скандал.

«RUSART Fashion Brand, Собери образ в два клика, Яркий и стильный шопинг, Доставка по всей России до двери», – зазначено на сторінці бренду, рекламованого Наталією Болюх.

Додамо, що «Міс Львів 2018» вже не вперше потрапляє у скандал. Так, у лютому 2022 – за відверті обійми із російським співаком Григорієм Лепсом. Тоді вона їздила до Москви, щоб відсвяткувати свій день народження.

А у грудні 2018 року – за те ж саме, але з російським чиновником.

У жовтні 2021 році Наталія вийшла заміж у ресторані «Романов Двор», який знаходиться у Москві поблизу Кремля. Як повідомляють ЗМІ, з чоловіком вона вже розійшлася. Тоді, ж вона запостила фото з Москви та Третяковської галереї.

У 2019 році, Наталія оскандалилася публікацією фото, які були зроблені під час поїздки в російську столицю Москву. Тоді ж вона поскаржилася в ефірі пропагандистського каналу, що у рідному місті Львові її переслідують, а «націоналісти» влаштували їй «репресії».

Наталія зараз перебуває в Іспанії, вчора вона запостила фото з Мадриду.

Наталя народилася в Україні 11 грудня 1995 року. Спочатку здобувала вищу освіту на економічному факультеті Академії друкарства. Однак потім вирішила, що їй це нецікаво, і почала вивчати психологію та дизайн.