П’ятниця, 2 Грудня

Сім’ї жертв авіакатaстрофи літака Ан-26 отримають по 1,5 млн гривень

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що кожна родина загиблих у авіакатастрофі літака АН-26 на Харківщині отримає приблизно 1,5 млн грн.

Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

Шмигаль зауважив, що у Міністерства оборони є достатні кошти для здійснення цих виплат. Виплати мають відбутися впродовж наступних трьох тижнів, коли проводитиметься ДНК-експертиза тіл загиблих.

28 вересня президент України Володимир Зеленський провів селекторну нараду за участю представників Кабінету Міністрів та правоохоронних органів. Глава держави порушив питання виплат родинам загиблих унаслідок катастрофи літака Ан-26 під Чугуєвом.

“Потрібно зробити все необхідне, щоб спростити бюрократичні процедури. Ці виплати мають бути терміновими. Є закон про соціальний і правовий захист військових та членів їхніх сімей, яким передбачено порядок таких виплат”, – сказав Володимир Зеленський.

Нагадуємо, увечері 25 вересня у Харківській області, на 530 кілометрі траси Київ-Харків, поруч із дорогою впав військовий літак Ан-26 та одразу загорівся. Усього на борту літака перебувало 27 осіб, з них – 20 курсантів Харківського університету Повітряних Сил ЗСУ імені Кожедуба та 7 членів екіпажу. Вдалось вижити лише одному курсанту, – це В’ячеслав Золочевський, який перебуває на лікуванні.