Середа, 21 Лютого

«Сільпо» цієї осені відкриє у Львові три нові супермаркети

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Одна з найбільших торгових мереж України «Сільпо» восени відкриє три нові супермаркети у Львові. Про це повідомив профільний сайт про роздрібну торгівлю в Україні All Retail. Відповідно кількість великих магазинів цієї мережі у місті збільшиться аж до 16-ти.

Отже один із супермаркетів буде розташований у новому торгово-офісному центрі «Океан» на вулиці вул. Володимира Великого, 26А. Наразі завершується будівництво цього ТРЦ, у приміщеннях майбутнього магазину тривають ремонтні роботи. За словами представника компанії-власника «Океану» Петра Пуняка, «Сільпо» буде найбільшим орендарем в торговому центрі.

«На першому (наземному) та мінус першому поверхах буде розміщено супермаркет «Сільпо». Також під землею будуть технічні приміщення магазину, загальна площа якого становитиме близько 2 тис. м2. Торговий зал супермаркету займе весь перший поверх площею 1,3 тис. м2», – розповів Пуняк в коментарі RAU та додав, що новий супермаркет матиме авторський дизайн.

Два інші магазини мають відкрити на вул. Кульпарківській, 93А у приміщеннях нового житлового комплексу «Парус» та наприкінці вул. Пасічної в районі кільця ДБК.

Цікаво, що дата відкриттів усіх трьох згаданих супермаркетів припадає на один і той же період – кінець жовтня-початок листопада 2020 року.

Наразі у Львові працюють 13 супермакетів «Сільпо», після відкриття нових об’єктів їхня кількість зросте до 16-ти. Судячи з усього, рітейлер зовсім не збирається зменшувати оберти і розглядає це місто як один з плацдармів у своїй стратегії покриття.

Нагадаємо, у львівських супермаркетах “Сільпо” почали продавати пакети, які біологічно розкладаються

Торгова мережа «Сільпо» – одна з найбільших національних мереж продовольчих супермаркетів, яка має 261 магазин. Мережа входить до складу торгово-промислової групи компаній Fozzy Group.

Восени Fozzy Group також має відкрити великий склад у Зимній Воді, товари з якого постачатимуть до власних торгових точок групи у регіоні. Склад розташовуватиметься в найбільшому логістичному центрі Західної України Protec Zymna Voda, нині його готують до відкриття.