Середа, 21 Лютого

«Сільпо» закупила 1 000 000 наборів реагентів для тестування на коронавірус

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Українська мережа супермаркетів «Сільпо» закупила 1 мільйон наборів реагентів для тестування на коронавірус. Про це повідомляє пресслужба мережі.

Зазначається, що 11 квітня до України з Китаю прибуде рейс, що доставить першу партію медичного вантажу — набори реагентів, необхідних для проведення лабораторних ПЛР-тестів та діагностики COVID-19.

Наборів реагентів, закуплених на суму понад 50 млн гривень, вистачить для того, щоб провести тестування на коронавірус мільйона українців.

Реагенти доставлять в усі регіони, де працюють спеціалізовані лабораторії МОЗ. На сьогодні в Україні їх 26 — дві в Києві та по одній у кожній області.

Нагадаємо, мережа супермаркетів “Сільпо” для боротьби з епідемією COVID-19 в Україні виділила 100 млн грн на закупівлю обладнання для лікарень та індивідуального захисту медичних працівників. Зокрема, вже придбано 12 апаратів штучної вентиляції легень HAMILTON загальною вартістю 13,1 млн грн.

ТакожмМережа супермаркетів Сільпо запускає послугу доставки продуктів харчування додому по всій Україні. Доставка з Сільпо здійснюватиметься лише в межах міста.

«Сільпо» — одна з найбільших національних мереж продовольчих супермаркетів України. Була заснована у 1998 році. Станом на квітень 2020-го нараховує 259 супермаркетів, у тому числі 4 делікатес-маркети Le Silpo. Входить до однієї з найбільших торгово-промислових груп України Fozzy Group.