Понеділок, 24 Червня

Сіярто звинуватив Україну у зазіханні на суверенітет та незалежність Угорщини

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Він заявив, що будь-яка спроба зруйнувати нафтопровід “Дружба” є зазіханням на незалежність та безпеку Угорщини.

Голова Міністерства закордонних справ Петер Сіярто звинуватив президента України у намаганні підірвати національний суверенітет Угорщини, пише ТСН.

Відповідну заяву Сіярто опублікував на своїй сторінці у Twitter офіційний представник уряду Золтан Ковач.

Зокрема, Сіярто заявив, шо загроза українського президента Володимира Зеленського підірвати нафтопровід “Дружба” ставить під загрозу не тільки постачання нафти до Угорщини, але й загрожує національному суверенітету.

“Загроза Зеленського підірвати нафтопровід “Дружба” не лише ставить під загрозу постачання нафти до Угорщини, а й загрожує національному суверенітету, тому будь-яка спроба зруйнувати його є зазіханням на незалежність та безпеку Угорщини”, – заявив Сіярто.

Найімовірніше, слова голови МЗС Угорщини ґрунтуються на статті видання The Washington Post з посиланням на секретні документи розвідки США. У статті вказувалось, що президент України Володимир Зеленський у непублічній розмові пропонував “розбомбити” нафтопровід “Дружба”. Таким чином український президент міг висловити гнів через політику Угорщини, яка допомагає російським агресорам.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Міністерстві закордонних справ Угорщини заявили, що розблокують військову допомогу Євросоюзу Україні лише після того, як Київ зніме санкції з угорського ОТР Bank.