Субота, 2 Березня

Шольц виступив за відправку зброї просто до зони бойових дій до України – Der Spiegel

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Канцлер Німеччини Олаф Шольц виступив за відправку німецької зброї прямо до зони бойових дій до України, чого німецький уряд ніколи раніше не робив.

Шольц наголосив, що російському диктатору Володимиру Путіну “не повинна зійти з рук нелюдська війна”, яку він розв’язав проти України. Для цього, за словами лідера Німеччини, запроваджуються жорсткі санкції проти РФ, а також ведеться гуманітарна, економічна та фінансова підтримка України.

Про це пише німецьке видання Der Spiegel, передає ТСН.

“І отже, також доправлення зброї до зони бойових дій, чого ми ніколи не робили як Федеративна Республіка”, – заявив Шольц, додавши: “Ми вирішили допомогти жертвам цієї загарбницької війни, щоб несправедливість не перемогла право, щоб груба сила не переважала як засіб політики”.

Нагадаємо, посол України в Німеччині Андрій Мельник різко розкритикував виступ канцлера ФРН Олафа Шольца на Всесвітньому економічному форумі в Давосі. У Києві сподівалися почути у виступі Шольца конкретні кроки керівної коаліції Німеччини для підтримки України, аби країна виграла цю війну, чого не сталося.