Понеділок, 20 Травня

Школярі у новому навчальному році навчатимуться на місяць довше: 10 місяців замість 9

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Кабінет Міністрів України затвердив постанову про початок нового навчального року. Освітній процес починається 1 вересня 2023 року і триватиме до 28 червня 2024 року. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

За його словами, обласні військові адміністрації за участю засновників закладів освіти мають забезпечити організацію початку навчального року залежно від безпекової ситуації в кожному окремому населеному пункті та регіоні.

«Найголовніше – це безпека дітей та освітнього процесу. Побудова комфортних і якісних укриттів – питання номер один, яке ми ставили перед громадами. Для цього були виділені 1,5 млрд гривень», – сказав Шмагаль.

Щодо того, як саме будуть навчатися українські школярі — онлайн чи оффлайн, то це залежатиме від безпекової ситуації в кожному населеному пункті. А відповідні рішення прийматимуть обласні військові адміністрації спільно із засновниками закладів освіти.

Навчальний рік 2022/2023 тривав, згідно з постановою Кабміну «Про початок навчального року під час дії правового режиму воєнного стану в Україні», з 1 вересня 2022 р. по 30 червня 2023 року.

Нагадаємо, у школах Львова з 1 вересня хочуть заборонити використання мобільних телефонів.

Також введуть додаткову посаду заступника директора.

Окрім цього Управління освіти рекомендуватиме педагогічним радам шкіл Львова відмовитися від оцінювання таких предметів як образотворче мистецтво, трудове навчання або музика.