Що відомо про гурт Go_A? Слухаємо їхні пісні

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Переможцями цьогорічного Нацвідбору на Євробачення-2020 стали гурт Go_A з піснею “Соловей”. Вони стали абсолютними переможцями, отримавши по 6 балів від кожного із суддів та найбільшу кількість голосів від глядачів. Відтак представлять Україну на конкурсі в Роттердамі, Нідерланди, у першому півфіналі 12 травня.

Go_A — це київський електрофольк-гурт, що поєднує український автентичний вокал, сучасні танцювальні біти, африканські барабани та гітарний драйв.

Перша пісня «Коляда», презентована в соцмережах у грудні 2012, пролунала під час репортажу на одному з телевізійних каналів. Поєднання фольклору з електронним звучанням швидко розповсюджувалося в мережі, отримані позитивні відгуки. Вокал уродженки Ніжина Катерини Павленко відзначається автентичністю та виробленістю.

Нові релізи гурту поєднували інструменти з різних кутків планети, міксуючи електронну музику зі звуками сопілки, австралійського диджериду, та африканських барабанів.

У листопаді 2016 року вийшов дебютний альбом гурту «Іди на звук» (стилізовано як #Ідиназвук), який видано на лейблі «Moon Records». Того ж року «Go_A» здобули перемогу в конкурсі «The Best Track in Ukraine» і пісня «Веснянка» потрапила в ротацію хвилі «Kiss FM», де шість тижнів поспіль трималася на першій сходинці в хіт-параді «10 Dance», у результаті гурт номіновано титулом «Kiss FM Відкриття року».

На початку 2017 року «Go_A» записали різдвяний сингл «Щедрий вечір» у співпраці з Катею Chilly. Того ж року гурт брав участь у телевізійному концерті «Фольк-music» на телеканалі UA: Перший, де відбулося знайомство з фольклорним ансамблем «Древо» з Крячківки. Внаслідок співпраці записано пісню «Коло річки коло броду».

Музика «Go_A» навесні 2019 потрапляє у Топ 10 іTunes Dance chart у Словаччині.

Гурт заснував Тарас Шевченко. З початку створення склад гурту змінювався 14 разів. Музиканти Go_A походять з різних країв України: Катерина Павленко – Ніжин, Тарас Шевченко – Київ, Ігор Діденчук – Луцьк, Іван Григоряк – Буковина.

Всі, окрім Діденчука, раніше грали важкий рок. Катерина Павленко працює також керівником хору ветеранів, а Шевченко був у реп-гурті, Діденчук грає більш як на 30 музичних інструментах.[

Гурт брав активну участь у різних фестивалях, такі як «Jazz Koktebel», «Країна Мрій», «ГогольFest», «Vedalife», «Трипільське коло», «ART-Пікнік Слави Фролової», «Polyana Music Festival», «Kyiv Open Air», «Белые ночи vol2», «Стародавній Меджибіж» (2015), «Голосіївська криївка» (2016) та фестивалів у Ізраїлі, Польщі й Білорусі.

Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР