Сестри Музичук пояснили, чому їдуть на чемпіонат світу з шахів до Росії

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Українки Анна та Марія Музичук розповіли про рішення виступити на чемпіонаті світу з шахів у Росії. Про це повідомляє ТСН.

Зараз, кажуть, наполегливо готуються до світової першості. Рішення про участь у Чемпіонаті на території країни-агресорки, запевняють, далося їм непросто. Але вважають, що пропустити змагання не можуть, бо втратять титули.

“Сам факт, що перебуваєш в Росії, плюс це чемпіонат світу, я думаю психологічно це може трохи тиснути. Я виграла в 2015 році в Сочі, сподіваюся що цього року добре зіграю, ми будемо готуватися до цих змагань”, – сказала Марія Музичук.

Марія Музичук вважає, що перебування у Росії психологічно тиснутиме, але вона сподівається добре зіграти.

За словами Анни Музичук, вона поїде на ЧС до Росії, оскільки спортсмени не можуть впливати на вибір місця проведення змагань.

«Ми всі звичайно розуміємо, що країни воюють і це явно не дуже добре, але ми спортсмени ніяк не можемо впливати на вибір місця проведення змагань», – сказала Анна Музичук.

Чемпіонат світу з шахів відбудеться з 1 по 25 листопада 2018 року в Ханти-Мансійську. Крім Анни Музичук, на чемпіонат в Росію поїде також її сестра Марія.

Нагадаємо, в 2017 році Анна Музичук відмовилася їхати на чемпіонат світу зі швидких шахів в Саудівську Аравію через порушення прав жінок в цій країні.

Анна відмовилася тоді від участі в світовій першості з бліцу й швидких шахів у Саудівській Аравії через обов’язкову вимогу носити там довгу арабську сукню, втративши в результаті два титули.

Маленькі чемпіонки майбутнього, 1995 рік. Аня з молодшою сестрою Марією

1999 рік

2003 рік

Share.