Сервіс таксі Uklon відключив “ланоси” у Львові та знизив ціни

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Українська служба виклику авто за вимогою через інтернет знизила ціни на тариф “Стандарт” і відключила у Львові ряд автомобільних марок нижчих класів.

Клієнти українського Uklon більше не побачать Daewoo Matiz, Daewoo Sens, Chevrolet Lanos, Chevrolet Matiz, Geely CK і Chery Kimo.

«Наразі ми не тільки відключили “ланоси” у Львові, але й видалили тариф “лайт” та знизили ціни на тариф “Стандарт” та “Комфорт”.

Тепер мешканці Львова можуть здійснювати поїздки на автівках, які вище за класом, але за нижчими цінами, — коментує рішення операційний директор та співзасновник компанії Uklon Сергій Смусь, — зараз вже відключено понад 150 автівок і ми впевнені, що це надасть змогу підвищити рівень якості сервісу, який ми створюємо в Україні».

Раніше директор по маркетингу сервісу Uklon, на своїй станиці в Facebook зазначив, що “на них [“ланосах”] найбільше скарг по комфорту через тісноту, крім цього, вони вже досить зношені в цілому по ринку“. 

Нагадаємо, що у 2019 році Uklon відключив усі Lanos у Києві. Наразі онлайн-сервіс присутній у 15 містах України та має найбільше географічне покриття серед агрегаторів.

При замовленні таксі користувач може обрати додаткові опції: клас авто, замовити послуги «кур’єр», «англомовний водій», наявність дитячого крісла, кондиціонера, можливість перевезення додаткового багажу, видачу чеку тощо. В додатку клієнт може відстежувати координати автомобіля через GPS.

Компанія має цілодобовий call-центр для користувачів та водіїв. Окрім того, діє система оцінки роботи таксистів, на основі якої водіям з найнижчим рейтингом блокується доступ до сервісу. Іноді через неналежну якість послуг відключають диспетчерські служби.

У жовтні 2017 компанія повідомила про впровадження страхування всіх пасажирів на випадок ДТП.

Компанія є спонсором волонтерської ініціативної групи «Повернись живим», що допомагає українській армії.

Share.