П’ятниця, 19 Квітня

“Серце розривається”: МЗС викликало апостольського нунція через слова Папи про Дугіну

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Міністерство закордонних справ запросило апостольського нунція в Україні архиєпископа Вісвалдаса Кулбокаса, аби висловити розчарування словами Папи Римського Франциска про загиблу доньку ідеолога “руского міра” Дарʼю Дугіну.

Про це розповів міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба на спільному з італійським колегою Луїджі Ді Майо брифінгу в Києві, повідомляє Укрінформ.

“Ми уважно ознайомилися з повною цитатою Папи Франциска і, по-перше, ухвалили рішення запросити до Міністерства закордонних справ апостольського нунція для висловлення розчарування України цими словами”.

Кулеба також поінформував, що у четвер нунцій був у МЗС, і незабаром з’явиться заява з цього приводу з деталями. Глава української дипломатії зауважив, що саме по собі запрошення нунція до міністерства є випадком доволі безпрецедентним і говорить саме за себе.

“А по-друге, скажу відверто, що українське серце розривається від слів Папи. Це було несправедливо”, – додав міністр.

Нагадаємо, 24 серпня Папа Римський Франциск прокоментував вбивство Дарії Дугіної, дочки одного з ідеологів “русского міра” Александра Дугіна: “Я думаю про бідну дівчину, яка була підірвана бомбою, що знаходилась під сидінням автомобіля в Москві. За війну платять безневинні”.