П’ятниця, 24 Травня

Сергій Притула завершує телекар’єру та йде з “Вар’яти-шоу”

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Відомий український шоумен та телеведучий Сергій Притула завершує телекар’єру та йде з “Вар’яти-шоу”.

Він востаннє вийшов на сцену гумористичної програми та наголосив, що 5-й сезон став для нього останнім, пише 24 Канал.

Ще у серпні цього року 39-річний Сергій Притула зробив гучну заяву. Він оголосив, що покидає гумор-шоу “Вар’яти”, очільником якого був впродовж 10 років, та завершує кар’єру актора. В інстаграм-профілі він опублікував чуттєве фото, зроблене після останнього виходу на сцену проєкту.

Сергій Притула балотується в мери Києва від партії “Голос”. На його думку, політичні амбіції несумісні з кар’єрою на телебаченні. Тому він виходить зі структури “Вар’яти-шоу” як глава колективу, як редактор і як актор. 5 сезон проекту став для нього завершальним.

Він поспішив пояснити, що зйомки нового сезону завершились у вересні, однак з’явиться він на телеекранах лише в жовтні, а останні випуски вийдуть в ефір у квітні 2021 року. Так, він спробував запобігти хвилі хейту, яка може звалитися на нього після появи на “Новому каналі” “Вар’яти-шоу” з його участю.

“Ось і все. Як і обіцяв, допоміг хлопцям із 5-им сезоном на Новому і закінчив кар’єру у “ВШ”. Ще раз усім дякую за цих неймовірних 10 років”, – лаконічно написав Сергій Притула.