Неділя, 26 Травня

Сергій Притула закінчив Український католицький університет у Львові

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Політик, волонтер і засновник благодійного фонду Сергій Притула повідомив, що цьогоріч став випускником Українського католицького університету. Він подякував ЗСУ за можливість закінчити навчання.

Сергій Притула повідомив у себе в соціальних мережах, що став Магістром публічного управління та адміністрування. У 2023 році він закінчив Український католицький університет у Львові.

«Навчатися під час війни — це складно як з моральної точки зору, так і логістично.

Тому я щиро вдячний Силам Оборони України, що дали можливість закінчити навчання, написати та захистити магістерську. Безпосередньо вдячний своїм одногрупникам, які поміняли університетські сесії на бойові розпорядження: Сергій Філімонов, Аліна Михайлова, Ігор Шолтис, Андрій Розумовський, Віталій Криштоп. Дякую науковій керівничці Мирославі Чех за терпіння та за те, як направляла мою «публіцистику» в академічне русло. Дякую одногрупникам за підтримку і мотивацію впродовж цих двох років. Нехай усе, що ми здобули в стінах УКУ, піде на користь Україні!”, — написав він.

Він також опублікував фото із дипломом та сином. Притула пожартував, щ осин сказав, що «це якось дуже дивно — прийти до батька на випускний швидше, ніж батько до нього».