Понеділок, 24 Червня

Сергій Притула отримав орден за волонтерську діяльність і допомогу Армії

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Відомий український телеведучий, актор та шоумен Сергій Притула на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив про надання йому державної нагороди.

“Подолавши шлях у вісім із половиною місяців і дистанцію з Офісу президента до КМДА, сьогодні орден “За заслуги III ступеня” добрався до того, хто вписаний в орденську книжку. І попри те, що там тільки одне ім’я та прізвище, під цим орденом стоять десятки тисяч людей зі всього світу, які стали міцним плечем підтримки української армії. За шість років волонтерської праці було багато різних періодів. Але ваша наполегливість, рішучість та жертовність ніколи не дозволяли мені опустити руки!” – написав він.

Притула перерахував людей, які надавали допомогу українській армії.

“Діти й пенсіонери, банківські працівники та архітектори, студенти й лікарі, будівельна бригада з Трентона (США) і громада УГКЦ із Віченци, заробітчани з Праги і канадська діаспора, менеджери з Дубай та інженери з Австралії, айтішники зі всієї України та глядачі “Вар’яти-шоу” по всій Україні, старі знайомі й Facebook-друзі, ті, хто давав один раз, але багато, і ті, хто давав потрошки, але роками”, – перерахував він.

За словами Притули, за ці роки відбулося багато історій, які запали в душу.

“Скажу тільки те, що усвідомив за всі ці роки: наш народ більше ніхто не підкорить і не завоює! Бо ми – моноліт!” – підкреслив шоумен.

Притула також повідомив, що вийде на Марш захисників, який відбудеться в Києві 24 серпня.

“Вітаю всіх вас, друзі, з нагородою. Маю за честь бути посередником і кур’єром між тими, хто потребує допомоги, і тими, хто хоче допомогти!” – підсумував він.

Подолавши шлях у 8.5 місяців і дистанцію з офісу президента до КМДА, сьогодні орден «За Заслуги ІІІ ст» добрався до…

Gepostet von Сергій Притула – офіційна сторінка am Dienstag, 18. August 2020

Нагадаємо, український телеведучий, волонтер, актор, і член політради партії “Голос” Сергій Притула балотуватиметься в мери української столиці від цієї політсили.