Середа, 12 Червня

Сергій Притула оголосив збір грошей на безпілотники Bayraktar для ЗСУ

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Волонтер та громадський діяч Сергій Притула оголосив про збір 500 млн грн на закупівлю трьох безпілотників Bayraktar для українських військових. Про збір коштів він оголосив у середу, 22 червня, на своїй сторінці у Facebook, передає ZAXID.NET.

У свій день народження (сьогодні йому виповнився 41 рік) Притула зазначив, що йому не потрібні подарунки чи пафосні привітання.

«Один з моментів, який вкрай розчулює мене в останні місяці, це коли у соцмережах хтось тегає мене чи наш фонд у дописах, суть яких зводиться до простої формули: «друзі, у мене сьогодні День Народження, не даруйте мені подарунків, задонатьте на фонд Притули, краще купимо щось для наших захисників». Я хочу бути, як Ви! Сьогодні мені 41. Мені не потрібні подарунки чи пафосні привітання. Все про що я мрію у свій ДН – це наша Перемога!», – розповів Притула.

Зокрема, волонтери планують придбати для українських військових безпілотники Bayraktar, які будуть допомагати знешкоджувати ворогів.

«Годі просто лайкати відосики з результатами роботи Байрактарів. Станьмо співавторами цих відео! Кошти колосальні, але чи є щось дорожчим за життя наших воїнів?!», – написав Сергій Притула.

Для придбання трьох БПЛА необхідно 500 млн грн. Проте Притула впевнений, якщо допоможуть люди та бізнес, гроші вдасться зібрати швидко.

«Я вірю в те, що за тиждень ми зможемо зібрати гроші для покупки трьох Bayraktar. Початок цього збору робить наш фонд, з тих грошей, які ви нам уже дали, ми акумулювали для цього проекту 2 млн доларів, залишилося зібрати ще 13 млн доларів. Це проект Народний Bayraktar. Полетіли, – наголосив Притула.

Реквізити Благодійного фонду Сергія Притули доступні за посиланням.