Середа, 12 Червня

Сергію Пояркову вручили обвинувачення через «погрози» президенту

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Телеведучому Сергію Пояркову вручили обвинувальний акт у справі про погрози вбивством президенту Володимиру Зеленському. Телеведучий каже, що справу відкрили через пародії на YouTube, в якій згадувався Зеленський

Про це сам Поярков повідомив виданню Детектор медіа.

Йдеться про справу щодо “погроз” Зеленському. Її розслідують ще від жовтня 2019 року, через одну з пародій на You-Tube-каналі Пояркова. У січні 2020 року Служба безпеки угледіла в ній погрозу убивством Володимиру Зеленському.

Поярков відкидає, що в його діях був злочин: «Ні злочину, ні замаху – не існувало. Не може пародія розглядатися як злочин».

Він стверджує, що президент Володимир Зеленський двічі давав свідчення в цій справі: «Зеленський ще в жовтні дав свідчення, що він шалено переляканий моїми влогами; він боїться і вважає, що мої пародії є смертельною загрозою його життю. Потім він ще в березні теж дав свідчення і сказав, що боїться, коли я демонструє зразки пародій на західних президентів. У нього істерична боязнь, коли його пародіюють».

Водночас прессекретарка президента Юлія Мендель не змогла прокоментувати інформацію, що пан Зеленський двічі свідчив у цій справі. «Ми не володіємо такою інформацією. Нагадує дещо нісенітницю», – сказала вона в коментарі «Детектору медіа».