Серед учасників Нацвідбору на Євробачення-2020 є й львівський гурт

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Телеканали СТБ та UA:Суспільне мовлення вперше оголосили імена півфіналістів та членів журі Національного відбору на цьогорічний міжнародний пісенний конкурс “Євробачення-2020”, серед яких є й один львівський гурт MOONZOO.

Загалом, 16 конкурсантів змагатимуться за право представити Україну в Нідерландах, посеред яких уже відомі у вітчизняному шоу-бізнесі імена, а також молоді артисти.

Гурт MOONZOO виник у Львові у 2017 році. Їхня музика – це поєднання synth-pop, dance music та блюзу. Свій дебютний кліп на пісню Alive гурт відзняв у Львові, у старому трамвайному депо у 2018 році. ЗМІ назвали його одним з кращих релізів року. Пропонуємо переглянути кліп та прослухати музику.

Повний перелік учасників Нацвідбору:

1. [О]
2. KHAYAT
3. Assol
4. CLOUDLESS
5. GARNA
6. Katya Chilly
7. FO SHO
8. David Axelrod
9. Олександр Порядинский
10. TVORCHI
11. GIO
12. JERRY HEIL
13. KRUTЬ
14. Еліна Іващенко
15. GO-A
16. MOONZOO feat. F.M.F. Sure

Цьогоріч Національна суспільна телекомпанія України ухвалила нові правила проведення в Україні національного відбору для участі в “Євробаченні-2020”, яке відбудеться в Нідерландах.

Найголовніше нововведення – учасники відбору не повинні мати гастролей в Росії після 15 березня 2014 року. Те ж саме стосується виступів упродовж останніх п’яти років на території анексованого Криму та інших тимчасово окупованих територіях України.

До того ж, артистам заборонено планувати чи анонсувати такі виступи до проведення відбору та до дати фіналу конкурсу. Учасники мають гарантувати, що не в’їжджали на територію окупованого півострова з порушенням законодавства України.

У Європейській мовній спілці (EBU), яка організовує міжнародний пісенний конкурс “Євробачення” підтримали нові правила.