Неділя, 25 Лютого

Що змінилось: на Словацького запрацював оновлений “Паспортний сервіс”

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові відкрився оновлений Центр обслуговування громадян “Паспортний сервіс”.

“Паспортний сервіс” знаходиться на першому поверсі “Головної пошти”, що на вулиці Словацького, 1. Працюватиме він по буднях з 9:00 до 20:00. У суботу з 10:00 до 16:00.

Як йдеться на сайті підприємства, зробити закордонний паспорт тут можуть не лише жителі Львова, а й люди з інших районів та областей. Оформити паспорт, тобто здати необхідні документи, сфотографуватися й залишити свій електронний підпис та відбитки пальців можна буде на другому поверсі Головпоштамту на 18 робочих станціях, встановлених тут. А на першому поверсі у 4 віконцях для видачі – забрати його.

© Володимир Поліщук

“Така кількість місць обслуговування громадян, продумана логістика, технологія open space, а ще доволі велика площа Центру – 650 кв. метрів дозволить збільшити кількість клієнтів із 200 до 500 чоловік на день”, – інформують на сайті.

Крім закордонного паспорта львів’яни, що зареєстровані у Галицькому районі міста, також можуть оформити у “Паспортному сервісі” новий паспорт у вигляді ID-картки. Також усі охочі мають можливість зробити тут договір страхування, довідку про несудимість, апостилювати будь-які документи, необхідні за кордоном.

Серед переваг нового центру – вільний Wi-Fi, термінали для швидкої оплати послуг та ігровий майданчик для дітей.

Щодо видачі вже готових паспортів – поки що вона відбувається з затримкою. Та у Державній міграційній службі України прогнозують, що найближчим часом ця проблема має зникнути за рахунок відкриття другої лінії обладнання на поліграфкомбінат “Україна”.