Неділя, 14 Квітня

СБУ заявили, що не збираються сьогодні оголошувати підозру Стерненку

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Активіста Сергія Стерненка викликано до СБУ для проведення окремих слідчих та процесуальних дій, які не пов’язані з оголошенням йому про підозру.

Про це йдеться у повідомленні на Telegram-каналі СБУ.

“Стерненка викликано до СБУ для проведення окремих слідчих та процесуальних дій, які на даний момент часу не пов’язані з оголошенням йому про підозру”, – йдеться у повідомленні.

В повідомленні також зазначили, що “активізація навколо цієї справи в інформаційному полі є нічим іншим, як свідомим намаганням загострити ситуацію в публічній площині та створити додаткові можливості для подальшого тиску на розслідування. Яке, на жаль, не поверне до життя вбиту раніше людину”.

Служба безпеки наголошує, що в розслідуванні справи Стерненка керується принципами законності, об’єктивності, справедливості та бажанням встановити істину, незалежно від настроїв та політичних вподобань всіх фігурантів розслідування.

Нагадаємо, на одеського активіста Сергія Стерненка було скоєно 3 замахи. 7 лютого 2018 року Стерненко після першого нападу отримав струс мозку, а також різану рану лівого стегна. 1 травня того ж року в нього стріляли з газового пістолета. Стерненка поранили в потилицю, але він зміг затримати нападника. 25 травня в Одесі на Стерненка напали втретє. Під час інциденту він смертельно поранив одного з нападників. У замахах активіст звинувачує одеську владу, зокрема мера міста Геннадія Труханова. Тепер ж генпрокурор Венедіктова говорить, що підозра активісту Стерненку буде в будь-якому разі.