Понеділок, 24 Червня

СБУ видворила з України російську блогерку, яка приїхала відпочити в Карпатах

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Блогерка Аліна Маслова, яка будує кар’єру в Москві, похвалилась в Instagram фото з Карпат. Вона приїхала на Драгобрат святкувати Новий рік. За це до неї прийшли співробітники СБУ і тепер Маслову чекає депортація.

Після повідомлень у соцмережах, що ця особа зʼявилась на українському курорті її оперативно відшукала СБУ.

«СБУ відшукала російську блогершу Маслову, яка, здається, вирішила, що українські Карпати – це ідеальне місце для відпустки. Під час спілкування з представниками Служби безпеки, Маслова визнала, що не підтримує російську агресію проти України. А тепер ще й вибачається перед українцями. Зараз правоохоронці видворяють її з України, тому Новий рік вже буде святкувати в рашці», – йдеться у дописі.

До того Маслова писала в сторіс, що у неї є українське громадянство.

«Я вчила українську, молдавську та російську. Я люблю і Україну, і росію. Але сама з Молдови, маю багато друзів в обох країнах. І через політичні дії я не хочу розділяти цю любов, мені щиро шкода постраждалих, я допомагала біженцям на початку всієї цієї історії, але ніколи не приймала нічий бік. Я людина світу,» – заявила блогерка.

Для довідки: Аліна Маслова родом з Молдови, однак народилась у так званому Придністров’ї, де продовжує жити її родина.

Вона стала популярною завдяки висвітленню свого особистого життя. Дівчина завагітніла у 16 років, батьки змусили її вийти заміж за батька дитини, який був на два роки старшим. У пари народилася донька Емілі. Наразі 23-річна інфлюенсерка живе на росії, де записує пісні та продовжує вести свій блог. В Instagram за нею стежить близько 175 тисяч підписників.