Середа, 29 Листопада

СБУ відповіла пропаганді рф: Не маємо планів убивати Соловйова, сам захлинеться

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Служба безпеки України запевняє росіян, що наполегливо працює над посиленням безпеки рідної держави і “відволікатися” на російських пропагандистів не має ні часу ні бажання.

Українська спецслужба повідомляє, що з цікавістю ознайомилася із черговим “креативом” ФСБ рф, яка “героїчно затримала неонацистів”, що нібито планували вбивство “громадського діяча” Володимира Соловйова на замовлення СБУ і в зв’язку з цим хоче повідомити наступне:

“Перше. СБ України системно працює над посиленням безпеки нашої держави і не має наміру всерйоз коментувати нові фантазії російських спецслужб, котрі просто вигадують чергові здобутки для російської аудиторії.

Друге. В.Соловйов є не громадським діячем, а звичайним пропагандистом – російським аналогом Геббельса – котрий обов‘язково відповідатиме за свої злочини в міжнародних судах після перемоги України.

Третє. СБУ не має жодних планів щодо вбивства В.Соловйова. Водночас, враховуючи кількість фейків та антиукраїнської ненависті, які транслює ця особа, вона може самотужки захлинутися у “продуктах” власної низькопробної пропагандистської діяльності”.

Нагадаємо, путін, а потім і ФСБ рф, заявили про затримання “неонацистів, які готували вбивство” відомого російського пропагандиста Володимира Соловйова.

За твердженням російських силовиків, під час обшуків у затриманих “вилучили саморобну вибухівку, вісім “коктейлів Молотова”, шість пістолетів Макарова, обріз мисливської рушниці, гранату РГД-5, понад тисячу патронів різного калібру, наркотики групи, націоналістичну літературу та атрибутику”.