СБУ проводить обшуки на шахті “Надія” у Львівській області: що відомо

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У вівторок, 2 травня, Служба безпеки України спільно з поліцією проводять обшуки на території шахти “Надія” у Львівській області. Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив керівник ГО “Дорожній контроль Захід” Олександр Клімов, передає Суспільне.

“Як мені відомо, саме зараз працівники СБУ спільно з Національною поліцією проводять обшуки на ПрАТ “Шахта “Надія”. Джерела в правоохоронних органах повідомляють, що обшуки проводять в рамках кримінального провадження по розтраті державного майна”, — написав Олександр Клімов.

Інформацію про те, що на території цієї шахти тривають слідчі дії підтвердила у коментарі Суспільному речниця СБУ у Львівській області Роксолана Яворська.

За її словами, поки тривають слідчі дії, оприлюднити деталі не можуть.

Як повідомило напередодні “Ехо Червонограда”, 1 травня, мешканці Соснівки вийшли на площу, аби висловити незгоду з ініціативою керівництва шахти “Надія”. Ініціатива полягає у залученні до роботи підприємства людей, які відбувають покарання у місцях позбавлення волі. Мешканці обурювалися намірами керівництва шахти «завести зеків до міста».

Ініціативна група збирається відвідати і сесію Червоноградської міської ради, яка запланована на 4 травня.

Як повідомив y Facebook голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець, староста Соснівки Ірина Харчук зазначає, що ініціатива залучати засуджених до роботи на шахті не погоджена Міненергетики та Мінюстиції.

“Львівщина стривожена тим, що керівники вугледобувних підприємств на фоні мобілізації гірників готові залучати до роботи в шахтах осіб, які перебувають покарання, зокрема в Дрогобицькій виправній колонії №40. Принаймні про це свідчить викладений у мережу лист – звернення директора шахти “Надія” до начальника згаданої вище колонії”, — написав Волинець.