Вівторок, 16 Квітня

Санаторії та готелі Трускавця відновлюють свою роботу

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Із 1 липня у туристичному й курортному місті Трускавець у Львівській області дозволили діяльність санаторіїв, відпочинкових й оздоровчих комплексів. Відповідне рішення ухвалила міська комісія ТЕБ і НС на засіданні 30 червня.

Із 30 червня у місті Трускавець запроваджують низку карантинних пом’якшень: дозволяють діяльність закладів, що надають послуги з розміщення (заклади лікувально-оздоровчої, санаторно-курортної, відпочинково-туристичної галузей міста), масажно-лікувальних кабінетів, окрім дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.

Також комісія дозволила роботу спортивних закладів, фітнес-центрів, спортивних майданчиків, стадіонів, басейнів (окрім групових занять з кількістю учасників більше, ніж 10 осіб) з дотриманням тимчасових рекомендацій, визначених постановою головного державного санітарного лікаря України.

У місті запрацюють кафе і ресторани. Відвідувачів прийматимуть у приміщеннях з обмеженням – не більше як 10 осіб. Дозволили дитячі атракціони, однак тільки на відкритих майданчиках і з дотриманням протиепідеміологічних вимог та рекомендацій.

Трускавець з висоти пташиного польоту © san-shahtar.com

Адаптивний карантин в Україні продовжили до 31 липня, однак право посилювати чи послаблювати карантинні заходи надали місцевій владі.

Нагадаємо, на Львівщині недавно відкрили 47 км капітально відремонтованої дороги Львів – Пустомити – Меденичі, що сполучає Львів із курортними Трускавцем та Східницею. За даними Google карти, від межі Львова до Трускавця машиною в середньому можна добратись лише за 1 годину 15 хвилин.

Бальнеологічний курорт Трускавець на Львівщині – місце не лише для тих, кому за станом здоров’я треба «попити водички» і «зробити аплікації з озокериту». Приїхавши сюди лише на вихідні, ви встигнете піднятися до найвищої в Україні статуї Ісуса Христа, спуститися в повстанську криївку, відвідати шоу дельфінів, зробити селфі з оленем і надихатися чистим карпатським повітрям. А ще досхочу накататися лісовими дорогами на ровері, скупатися, «оновити» засмагу, погодувати білочок…

Детальніше, що про те, що робити у Трускавці – читайте тут.