Самогубство курсанта. Звільнився декан факультету Львівського університету внутрішніх справ

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Декан факультету Львівського університету внутрішніх справ та полковник поліції Степан Гнатюк звільнився з університету та Національної поліції після смерті курсанта. Інформацію Суспільному підтвердила керівниця пресслужби Львівського університету внутрішніх справ Галина Лемішко.

Спершу Степана Гнатюка відсторонили від займаної посади на час розслідування.

“Його спершу відсторонили від посади, тривало службове розслідування. Під час службового розслідування він ухвалив таке рішення, подав рапорт на звільнення. Його було звільнено з посади і з Національної поліції”, — розповіла керівниця пресслужби Львівського університету внутрішніх справ Галина Лемішко.

За її словами, звільнили Степана Гнатюка наприкінці березня.

Нагадаємо, 19 березня 2023 року курсант другого курсу Львівського університету внутрішніх справ Дмитро Гульчук з Рівненщини застрелився під час добового наряду.

Тіло 18-річного курсанта Львівського університету внутрішніх справ знайшли на території навчального закладу з вогнепальним пораненням в голову. Незадовго до цього він надіслав мамі останнє повідомлення.

У ДБР повідомили, що юнака могли довести до самогубства. У навчальному закладі розпочали службове розслідування. На цей час від виконання обов’язків відсторонили декана факультету №3 Степана Гнатюка.

Станіслав Пась — командир Дмитра у телефонній розмові Суспільному заперечив, що конфліктував з юнаком.

Тоді звинувачення керівництва у булінгу керівниця пресслужби Львівського університету внутрішніх справ Галина Лемішко відкидала. За її словами, жодних конфліктів із керівництвом університету в курсанта не було. Також керівниця пресслужби зазначила, що не може коментувати деталі, допоки не закінчиться досудове розслідування.

Матеріали справи передали у Державне бюро розслідувань. Правоохоронці відкрили кримінальне впровадження одразу за двома статтями. Як розповіла речниця територіального управління Державного бюро розслідувань Тетяна Муравель, йдеться про статтю 115 — самогубство та статтю 120 — доведення до самогубства.