Самбір відмовився посилювати карантин через червоний рівень небезпеки

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Самбірська міськрада відмовилася виконувати рішення державної комісії ТЕБ і НС від 13 серпня, яким у цьому місті встановлено червоний – найвищий рівень епідеміологічної небезпеки, який вводить суттєві карантинні обмеження.

Це рішення місцеві депутати прийняли сьогодні у той час, коли під стінами мерії тривав пікет кількох десятків підприємців з вимогою не забороняти їм працювати. Про це повідомляє ZAXID.NET.

Цим рішенням депутати вирішили, що рішення державної комісії ТЕБ і НС про віднесення Самбора до червоної зони епідеміологічної небезпеки суперечить Конституції, а відтак громадському транспорту та підприємцям, зокрема, зі сфери торгівлі та громадського харчування, дозволили працювати у звичному режимі, але з дотриманням карантинних вимог.

Також депутати закликала поліцію утриматись від притягнення до відповідальності підприємців, які продовжуватимуть працювати, порушуючи рішення державної комісії ТЕБ і НС.

Окрім того, вони прийняли звернення до президента, міністра охорони здоров’я та голови ЛОДА щодо скасування червоного рівня епідеміологічної небезпеки у Cамборі, оскільки вважають, що воно не відповідає реальному стану справ із захворюваністю на Covid-19.

Рішення Самбірської міськради має затвердити на своєму засіданні міська комісія ТЕБ і НС.

Відповідно до рішення державної комісії ТЕБ і НС від 13 серпня , у Самборі заборонено працювати закладам культури, харчування, ТРЦ та іншим розважальним закладам, фітнес-центрам і басейнам, дитячим таборам та більшості магазинів.

Share.