Садовий звернувся до Вакарчука щодо об‘єднання на виборах

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Кандидат у президенти, лідер “Самопомочі” Андрій Садовий заявив, що шанує позицію співака Святослава Вакарчука, який повідомив, що не братиме участі у президентських виборах і нагадав, що його пропозиція щодо об‘єднання на парламентських виборах досі актуальна.

Про це він написав у Facebook.

“Шаную позицію Святослава. Знаю, що він дуже серйозно ставиться до своїх політичних кроків”, – сказав Садовий.

“Моя пропозиція про об‘єднання зусиль на парламентські вибори є актуальною. Разом зможемо змінити обличчя української політики доволі швидко”, – додав він.

Нагадаємо, 28 січня 2019, соліст гурту “Океан Ельзи” співак Святослав Вакарчук заявив, що у 2019 році не братиме участі у президентських виборах, але буде працювати над змінами у країні.

“Я, Святослав Вакарчук, не братиму участь в президентських виборах 2019 року”.

Він зазначив, що питання чи буде балотуватись на посаду президента України у 2019 році, йому ставили протягом року.

За його словами, кожного дня, спілкуючись з людьми, відчуває їх розчарування і зневіру і бачить, як корупція і несправедливість роз’їдають країну зсередини, а безпринципні політики роблять її слабшою.

“Разом з моєю командою, я працюватиму над тим, щоб проєвропейські сили перемогли. Я працюватиму над тим, щоб привести у владу якомога більше молодих професіоналів – людей майбутнього, тих, для кого справедливість і державні інтереси – понад усе”, – сказав Вакарчук.

Він додав, що вірить у справжні зміни і пообіцяв бути з людьми на шляху до них.

“І не важливо, у піснях чи в політиці, я завжди буду з вами на цьому шляху – шляху справжніх змін”.

Раніше Андрій Садовий ухилився від відповіді на питання, чи може він підтримати інших кандидатів на президентських виборах у березні. У той же час, він готовий до політичного союзу на парламентських виборах восени.

Про це він сказав в ефірі “Громадського радіо”.

На питання, чи він готовий до об’єднання з ліберальними кандидатами на президентських виборах, Садовий відповів, що його кандидатуру підтримала партія.

Водночас він заявив, що бачить можливість ширшого альянсу на парламентських виборах.

“Без якісного парламенту нічого не буде. Для мене дуже важливо об’єднати і Вакарчука, і Гриценка, Демальянс, Силу людей, всі тверезо мислячі політичні структури, щоб ми на парламентські вибори ішли однією потужною командою і мали більшість в парламенті. Тоді реально почнуться зміни”, – зазначив він.