Вівторок, 28 Червня

Садовий запропонував компанії Amazon відкрити штаб-квартиру у Львові

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Amazon офіційно запрошують до Львова. 12 березня від імені міського голови Львова було скеровано офіційні листи (обидва українською та англійською мовами) компанії Amazon з пропозицією розглянути Львів як можливу локацію для повномасштабного розміщення штаб-квартири у місті.

«Багато фахівців справедливо вважають Львів одним з головних ІТ-міст України: тут працює близько 30 тис. ІТ-спеціалістів, а оборот ІТ-компаній Львова становить 14,4% ВВП міста. У Львові розташовані офіси понад 200 профільних компаній та працює Львівський ІТ-кластер. Львів — це молодіжна столиця України. Понад 120 тисяч студентів здобувають вищу освіту в місті, а це 17% від усього населення міста. В місті розташовані одні з найбільших університетів, які готують та підвищують кваліфікацію ІТ-спеціалістів. Щороку у Львові проводять безліч заходів, спрямованих на популяризацію, розвиток та інноваційність в галузі інформаційних технологій — воркшопи, хакатони та ідеатони. Також цьогоріч стартувало будівництво двох великих ІТ-парків — це Innovation District IT Park та Lviv Tech City. Зважаючи на це, маю честь звернутися до Вас з пропозицією розмістити Штаб-квартиру Вашої компанії у м. Львові. Принагідно хочу Вас запевнити, що Львівська міська рада гарантує повний супровід у відкритті Штаб-квартири у Львові», — йдеться в листі.

Аналогічний лист англійською мовою був скерований

«Запрошуємо Amazon до Львова. Прочитавши на CNN International, що Amazon.com не вдалось відкрити штаб-квартиру в Нью-Йорку, ми подумали, що зважаючи на позитивні новини, що вже зовсім скоро до Львова приходить Ring, яку раніше придбав Amazon, — то відкриття Amazon штаб-квартири у Львові — цікавий напрямок для компанії. І дуже послідовний крок.

Всі офіційні листи від міського голови Львова сьогодні вже скерували. Щоб розглянути Львів як можливу локацію для повномасштабного розміщення. Ми гарантуємо повну підтримку та супровід (земельна ділянка, підведення мереж, супутня інфраструктура) і чекаємо добрих новин», — зазначив Андрій Москаленко, заступник міського голови з питань розвитку.

До слова, компанія-розробник розумних дверних дзвінків Ring, яку раніше викупила Amazon, незабаром відкриє офіс у Львові. Тут планують працевлаштувати сто людей, переважно embedded-інженерів Представники компанії вже розглядають варіанти оренди приміщення для офісу.

Поміж іншим — Amazon у 2019 році стала однією з найдорожчих компаній у світі, обійшовши Microsoft. Капіталізація компанії складає 820 мільярдів доларів станом на 12 березня 2019 року.

Share.