Вівторок, 28 Травня

Садовий закликав львів’ян не панікувати через приліт літака з українцями з Китаю

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Точне місце приземлення літака з евакуйованими українцями з Китаю, який має прилетіти з Уханю вже завтра вранці, 20 лютого, досі невідоме. Про це у середу, 19 лютого, заявив мер Львова Андрій Садовий після розмови з міністеркою охорони здоров’я Зоряною Скалецькою.

За його словами, наразі невідомо, де саме приземлиться літак, що прилетить з Китаю: у Львові, Києві чи якомусь іншому місті.

«Інформація буде відома тоді, коли стане зрозуміло, скільки українців сіли на борт літака: 15 чи 50. Від того залежатиме, де їх будуть розміщувати», – каже Андрій Садовий.

Мер Львова підкреслив, що на борт літака будуть брати виключно здорових людей. І закликав львів’ян не панікувати і не поширювати фейкову інформацію.

Про евакуацію українців з Китаю

Про розмову з міністеркою охорони здоров‘я Zoryana Skaletska стосовно літака з евакуйованими з Китаю українцями

Gepostet von Андрій Садовий am Mittwoch, 19. Februar 2020

Нагадаємо, сьогодні у госпіталі ветеранів війн і репресованих у Винниках проходило навчання для медиків щодо готовності лікарні до госпіталізації хворих з китайським коронавірусом Covid-19. Але навчання доводилося зупинити через спротив пацієнтів, працівників лікарні і мешканців Винників, які забарадикували всі під’їзди до госпіталю, побоюючись, що саме у госпіталь привезуть евакуйованих українців з Китаю.